Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film "Mgła"

Utworzony przez Siwy, 5 stycznia 2011 r. o 20:46
kaja napisał:
niestety ale zyjemy w cywilizacji śmierci i przyczyna katastrofy smolenskiej moze sie nigdy nie wyjasnic jak w przypadku WTC
bo sex przedmałzeński i pozamałżeński uprawiasz i używasz prezerwatyw i póki to się nie zmieni nie będziemy żyć w cywilizacji życi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Chrystus napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=mzDlbhjaPrs&feature=player_embedded wielkość polaka jest mniejsza od wielkości pchły .
http://stredoevropan.blox.pl/resource/2d74d5290a61699c9bfa3de257b0ef74.jpg http://www.youtube.com/watch?v=akNs5JOhPVU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Kato Faszysta napisał:
Barbarzyńskie Burzenie i zajmowanie w całej Polsce cerkwi prawosławnych - Ukraińcom, Białorusinom, Rosjanom, Grekom a także prawosławnym Polakom i Litwinom itd http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_rewindykacji_cerkwi_prawos%C5%82awnych_w_II_Rzeczypospolitej , http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_na_Madagaskar prześladowanie mniejszości Żydowskiej http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydokomuna Burzenie cerkwi prawosławnych i grekokatolickich http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_polonizacyjno-rewindykacyjna_1938_roku ---> http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4321/q,Przesladowania.religijne.prawoslawnych.w.II.RP itd...............................
Podstawowe cechy i założenia faszyzmu * Nacjonalizm, w skrajnych przypadkach szowinizm bądź rasizm - trzeba jednak pamiętać, że na przykład w faszyzmie włoskim nie rozumiano narodu etnicznie, a elementy rasistowskie pojawiły się w nim późno, pod naciskiem niemieckim i nie były jego organiczną częścią; * Autokratyzm w stylu wodzowskim; * Militaryzm; * Walka z odmiennymi ideologiami (np. demokracja, komunizm); * Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego; * Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm. http://m.onet.pl/_m/615f4ee84024fdfe0d56b2749101e975,14,1.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FASZYZM W POLSCE to inaczej skrajna postać nacjonalizmu, głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu, a wobec mniejszości narodowych i innych narodów nakazuje przyjmować wrogą postawę. W szerszym kontekście pojęcie to oznacza też wyolbrzymione, bezkrytyczne i niezreflektowane uczucie przywiązania do własnego gatunku, rasy, grupy społecznej, płci, narodu albo przywódcy oraz wyolbrzymianie ich zalet, a pomniejszanie lub negowanie ich wad, idące zazwyczaj w parze z równie przesadnym i nieuzasadnionym deprecjonowaniem innych oraz uznawaniem prawa do ich ujarzmiania. Pojęcie to bywa używane jako synonim dyskryminacji danych grup w danych dziedzinach przekonanie, że starsze pokolenie jest znacznie lepsze od młodszego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FASZYZM W POLSCE napisał:
FASZYZM W POLSCE to inaczej skrajna postać nacjonalizmu, głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu, a wobec mniejszości narodowych i innych narodów nakazuje przyjmować wrogą postawę. W szerszym kontekście pojęcie to oznacza też wyolbrzymione, bezkrytyczne i niezreflektowane uczucie przywiązania do własnego gatunku, rasy, grupy społecznej, płci, narodu albo przywódcy oraz wyolbrzymianie ich zalet, a pomniejszanie lub negowanie ich wad, idące zazwyczaj w parze z równie przesadnym i nieuzasadnionym deprecjonowaniem innych oraz uznawaniem prawa do ich ujarzmiania. Pojęcie to bywa używane jako synonim dyskryminacji danych grup w danych dziedzinach przekonanie, że starsze pokolenie jest znacznie lepsze od młodszego .
a wroga postawa wobec takiego kretyna jak ty, to już faszyzm czy jeszcze nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"panie premierze ! jest pan durniem, oszustem i złodziejem - jestem w stanie to uzasadnić i odpowiedzieć przed sądem ! ad1 "durnia" nie muszę wyjaśniać - swego czasu niezawisły sąd uznał , że nie jest to w Polsce określenie obelżywe (wtedy użyte w sosunku do urzędującego prezydenta) ad 2 tego też nie rozwijam - szkoda zczasu, zainteresowanych zachęcam do lektury wypowiedzi premiera od 2005 roku oraz programu wyborczego PO ad 3 "złodzieja" uzasadnię. Założmy, że zarabiam 6000 zł brutto. Obecnie z tego tytułu do mojego OFE trafiało rocznie 5256 zł (6000 x 12 mcy x 7,3%). W razie mojej smierci połowę tej kwoty w GOTÓWCE miała otrzymać moja żona a druga połowa miała trafić na jej indywidualne konto w OFE. Obecnie zamiast 5256 zł do mojego OFE trafi 1656 zł (6000 x 12 x 2,3%) !!!!! Ukradł więc pan mojej rodzinie , tylko w pierwszym roku tego eksperymentu - 3600 zł !!! Poza tym każdy normalny człowiek wie (z wyjątkiem wybranych pana wyborców) , że pieniędzy w ZUS nie ma - jest tylko zapis księgowy, "przyrzeczenie" wypłaty emerytury w przyszłości. W przyszłości nieokreślonej - bo nikt nie wie, jaki będzie wiek emerytalny za kilkadzisiąt lat. Biorąc to pod uwagę, oraz to, że na Śląsku mężczyzna żyje średnio 64 lata - ani ja ani tym bardziej moja rodzina nie zobaczy już tych pieniędzy. bez wyrazów szacunku dgen"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"panie premierze ! jest pan durniem, oszustem i złodziejem - jestem w stanie to uzasadnić i odpowiedzieć przed sądem ! ad1 "durnia" nie muszę wyjaśniać - swego czasu niezawisły sąd uznał , że nie jest to w Polsce określenie obelżywe (wtedy użyte w sosunku do urzędującego prezydenta) ad 2 tego też nie rozwijam - szkoda zczasu, zainteresowanych zachęcam do lektury wypowiedzi premiera od 2005 roku oraz programu wyborczego PO ad 3 "złodzieja" uzasadnię. Założmy, że zarabiam 6000 zł brutto. Obecnie z tego tytułu do mojego OFE trafiało rocznie 5256 zł (6000 x 12 mcy x 7,3%). W razie mojej smierci połowę tej kwoty w GOTÓWCE miała otrzymać moja żona a druga połowa miała trafić na jej indywidualne konto w OFE. Obecnie zamiast 5256 zł do mojego OFE trafi 1656 zł (6000 x 12 x 2,3%) !!!!! Ukradł więc pan mojej rodzinie , tylko w pierwszym roku tego eksperymentu - 3600 zł !!! Poza tym każdy normalny człowiek wie (z wyjątkiem wybranych pana wyborców) , że pieniędzy w ZUS nie ma - jest tylko zapis księgowy, "przyrzeczenie" wypłaty emerytury w przyszłości. W przyszłości nieokreślonej - bo nikt nie wie, jaki będzie wiek emerytalny za kilkadzisiąt lat. Biorąc to pod uwagę, oraz to, że na Śląsku mężczyzna żyje średnio 64 lata - ani ja ani tym bardziej moja rodzina nie zobaczy już tych pieniędzy. bez wyrazów szacunku dgen"
A z OFE to się nabierzesz Tyle samo co z ZUS-u, 200 zł tu = 200 zł tam i masz 400
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A z OFE to się nabierzesz Tyle samo co z ZUS-u, 200 zł tu = 200 zł tam i masz 400
O i to jest rozumowanie Pełowca albo sbeka piszącego za pieniądze nie z OFE. Tylko czy napewno nie z OFE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1295727080' post='427693'] O i to jest rozumowanie Pełowca albo sbeka piszącego za pieniądze nie z OFE. Tylko czy napewno nie z OFE ? [/quote Ty jesteś zwykły pier***ony propagandzista. Ani z tego ani z tego wielkiej emerytury nie dostaniesz. Zarezerwuj sobie śmietnik, na starość będziesz miał jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróćmy do gł. tematu tego wątku.Z filmu "Mgła" wynika że Tusk i jego banda zrobili wszystko żeby wspólnie z Pucinem zamordować naszego Prezydenta.I o tym mówmy! Polską rządzą ludzie sowieccy! Tak czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Wróćmy do gł. tematu tego wątku.Z filmu "Mgła" wynika że Tusk i jego banda zrobili wszystko żeby wspólnie z Pucinem zamordować naszego Prezydenta.I o tym mówmy! Polską rządzą ludzie sowieccy! Tak czy nie?
Jak to czerwone g...wno wyplenic ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to czerwone g...wno wyplenic ??????
Miejmy odwagę to czerwone g.wno plenić na każdym kroku,w swoim najbliższym otoczeniu.Ani kroku wstecz! Niech każda wypowiedż czerwonego pełowca spotyka sie z naszym stanowczym odporem.Przed 10 kwietnia byliśmy zbyt łagodni,pozwalaliśmy na to by czerwoni lżyli Naszego Prezydenta,opluwali,ośmieszali,nie reagowaliśmy.Aż w końcu go zamordowali!Dość tego! Zamordowali Prezydenta,teraz mordują nas! Niech każde ich słowo spotka się z krótkim stwierdzeniem ZDRADA! ZDRADA! ZDRADA! Prezydenta (i pozostałe 95) zamordowali nie tylko chyży rój do spółki z sowietami ale i WSZYSCY popierający peło.To jest podobna sytuacja jak za komuny - za zbrodnie komuny odpowiadają nie tylko komuchy funkcyjne,ale każdy należący do pzpr,zwłaszcza należący dobrowolnie.Za śmierć Lecha odpowiada każdy pełowiec! Każdy pełowiec to morderca! Howgh!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy odpowiedz na moje pytanie. Czy w swoim życiorysie internetowym broniłeś rodzinki umoczonej w pslowskim gipsie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Siwy odpowiedz na moje pytanie. Czy w swoim życiorysie internetowym broniłeś rodzinki umoczonej w pslowskim gipsie?
W mojej rodzinie nie ma nikogo ani z komuny ani z peselu,na szczęście..Więc nie rozumiem o co pytasz? A o co tobie chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
W mojej rodzinie nie ma nikogo ani z komuny ani z peselu,na szczęście..Więc nie rozumiem o co pytasz? A o co tobie chodzi?
Pytanie było wprost bez podtekstów. Był swego czasu "siwy" z Cicibora. i o to pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pytanie było wprost bez podtekstów. Był swego czasu "siwy" z Cicibora. i o to pytam.
"Siwy z Cicibora" nie ma nic wspólnego z "Siwym" czyli ze mną. Siwy był najpierw,potem pojawił się "Siwy z Cici" jako moja podróbka. O szczegóły pytaj Pawlaka.Pawlak ,powiedz jemu jak to było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
"Siwy z Cicibora" nie ma nic wspólnego z "Siwym" czyli ze mną. Siwy był najpierw,potem pojawił się "Siwy z Cici" jako moja podróbka. O szczegóły pytaj Pawlaka.Pawlak ,powiedz jemu jak to było!
Pawlak czekam chyba że to ta sama postać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pytanie było wprost bez podtekstów. Był swego czasu "siwy" z Cicibora. i o to pytam.
Ten wygląda na gościa z Tworek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten wygląda na gościa z Tworek
Obrażanie to nie argument jeżeli wypowiada się z dużą nutą patriotyzmy - nie może to być kanalia spod sklepu w cici
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obrażanie to nie argument jeżeli wypowiada się z dużą nutą patriotyzmy - nie może to być kanalia spod sklepu w cici
On i patriotyzm? Przecież to albo wariat albo komucho-faszysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...